Podrobnosti recenze

6.4 3 10
Filmobanka
Hadonos
Hadonos
Červenec 22, 2018 2644
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
4.0
Občas se mi stává, že z přemíry dojmů nejsem schopný zformulovat smysluplnou recenzi a místo rozepsání se skončím u pár strohých vět. Stejný pocit jsem měl při sledování tohoto snímku. Byla znát snaha se rozletět, místo letu jsem sledoval poskakování po zemi. Občasné dějové záblesky doplněné hutnou vatou na dvě hodiny k upoutání pozornosti nestačí. Takže...Pokud vám typově nesedne hlavní hrdina...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.