Podrobnosti recenze

7.2 28 10
Filmobanka
Petris
Petris
Listopad 21, 2009 10552
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Pokud bych tenhle snímek brala vážně, dostala bych podprůměrný film s nijak originálním dějem. Když jsem se na něj ale podívala jako na komedii, která si bere na paškál spoustu homosexuálních klišé, prochechtala jsem většinu těch 90 minut, které jsem u toho strávila?
Přesto... Nevím, kdo překládal titulky (zkusila jsem postupně asi desatery a všechny byly stejné), ale pokud rozumíte alespoň trochu anglicky, doporučuju poslouchat, co v originálu říkají. Jeden příklad za všechny: Věta "Opravdu bych si přál strávit s tebou Vánoce" byla přeložená jako "Užij si rodinný svátky".
A druhé přesto...
Herec Derek Long. Jeho roli lehce zmateného profesora jsem mu vůbec nevěřila, tak jsem si stejně jako ve 3-day weekend alespoň užívala jeho úžasně hluboký hlas... hlavně když zpíval koledy?

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.