Podrobnosti recenze

9.4 11 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Únor 16, 2022 2247
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Docela jsem se těšil na způsob, jakým zapracují do děje netradiční námět. Zda po počátku sklouznou k osvědčeným postupům a nebo budou více odvážnější a půjdou do experimentu. Výsledek byl polovičatý. U postavy nerda se mi líbil převod sociálních vzorců do počítačové, pro něho srozumitelnější, mluvy. Trochu jsem se pral s faktem, že u osoby s očividnou poruchou autistického spektra došlo ke změně zažitých návyků, kterých by v reálném světě nebyl schopný. V případě oblíbeného kluka došlo typicky hned v počátku ke změně chování o 180 stupňů. Typově kluci odpovídali svým rolím a stereotypům. Jako kdyby se v reálu přitahovaly jen protiklady. I přes počátek plný pochyb jsem si sledování nakonec užil a nechal se vznášet na vlně romantiky.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.