Podrobnosti recenze

5.8 3 10
Filmobanka
Jiřik
Jiřik
Květen 05, 2022 885
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
6.0
Znáte ten pocit, kdy byste nejraději velmi aktivní, neplést s atraktivní, protějšek nejraději na chvíli vypnuli a odpočinuli si nejen od jeho nekonečné salvy slov? Jistě, mohl jsem zvolit stopku. Tento pocit jsem měl z NPH, kterého neznám z HIMYM. Minul mě i Sex ve městě a další kultovní gay seriály. Celou dobu mi přišel protivný. Tak jsem se spíše zaměřil na Michaelovu parťačku Suzanne. Ani děj mi nepřišel nijak originální. Zažíval jsem totiž nesčetná déjà vu. Patřím již mezi pamětníky. Je těžké přijít s něčím novým i pokud jde o ostřílené profíky. Pojal jsem tedy seriál jako pohádku pro staré, tedy zralé, gaye. NJN

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.