Podrobnosti recenze

9.4 36 10
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Musím uznat že je to moc silný film. Téma je celkem "ohrané" leč sílu tomu dává ten skutečný příběh podle kterého byl tento film natočen. Perličkou pro mne je Sigourney Weaver. Jako herečku jí mám neskutečně rád. To co zde předvedla bylo podle mého názoru hodně hodně realistické. Těžko asi vyjádřit všechno co se v člověku děje. Možná máme štěstí, že naše zem není tak nábožensky zaměřená. Kdo se v životě setkal s něčím takovým, určitě dá zapravdu jak těžké je prožít život ve stínu otčenášů a citací z Bible. Ve filmu je spousta zvratů a líbí se mi jeho dynamika.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.