Podrobnosti recenze

9.4 4 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Srpen 05, 2022 6396
(Upraven: Září 12, 2022)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Přidám se a taky budu hodnotit seriál po jednotlivých příbězích ?

NEW SHIP (10-10-10-9)
Dvojici Billy/Seng mám ráda od Secret Crush on You (což byla správně praštěná blbinka ?), ale tady oba ukázali, že mají opravdu talent... hlavně Seng. Jeho postava Pan byla velmi nejasná v tom smyslu, že jsem dlouho nevěděla, co si o ní vlastně myslet. Je to ten typ, který je pro úspěch schopný udělat cokoli? Je závislý na mínění ostatních? Na názorech lidí na sociálních sítích? Nebo je to jen figurka na šachovnici, se kterou postrkuje někdo jiný?
Právě takhle nejednoznačnost se mi hodně líbila, nutila mě přemýšlet a byla opravdu osvěžující v té záplavě mnohdy víceméně černobílých postav v jiných seriálech ?
Na druhou stranu Nott byl jeho protiklad... klidný, nad věcí a jdoucí za tím, co je pro něj nejdůležitější ❤️
Zakončení bylo trochu cukrovější, ale myslím, že jsme si ho po těch předchozích dílech zasloužili ?

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.