Podrobnosti recenze

9.3 13 10
Filmobanka
jiri.twist
jiri.twist
Říjen 06, 2022 7879
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Presne takto má vyzerať romantický príbeh syna nejakých vplyvných ľudí a jeho bodyguarda. Približne takto pred rokom sa vysielalo Kinnporsche o ktorom sa hovorilo ako o strope žánru BL. Od tej doby ale producenti zapracovali na iných dielach, ktoré sú nie rovné, ale dokonca omnoho lepšie ako už spomínané Kinnporsche. Never let me go predstavuje čistú lásku, ktorá naozaj vzplanula zo vzájomného poznania. Vzťah medzi chlapci nie je toxický, rovnako ako ani povahy dvoch hlavných postáv. Nueng a Palm sa po celý čas krásne dopĺňali a robili jeden druhého lepším. Okolnosti v pozadí, ktoré sa odohrávali medzi vedľajšími postavami, boli skvelo premyslené a všetko do seba nádherne zapadalo. Zo zlých vecí som podozrievala snáď každého, kto mal k Nuengovi nejakým spôsobom blízko, no som rada, že sa niektoré moje bláznivé teórie nepotvrdili. Vedľajší pár si podľa mňa zaslúži viac screentimu, pretože napríklad postava Bena je stále obklopená otázkami. Kliatba jedenástej epizódy sa však v prípade NVLMG nevyplnila, pretože jedenásta nebola ani zďaleka tou najbolestivejšou.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.