Podrobnosti recenze

7.8 5 10
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Byla to fakt zábava, občas jsem se smála nahlas. Oba hl hrdinové mi byli sympatičtí, vedlejší postavy taky, jako nikdo mi tam vyloženě nevadil, což je malý zázrak... Není to hlubokomyslné dílo, nemá to co vykřičet do světa, ale jako oddychovka je to dobrý. Velmi oceňuju, že tam žádný rádobyroztomilý hlavní hrdina nepobíhal nahrbený či nestál s otevřenou tlaměnkou, jak je teď zvykem v thaj dílech.....zlatí japonci.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.