Podrobnosti recenze

7.6 3 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Listopad 15, 2020 1222
(Upraven: Říjen 04, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Příběh je přímočarý, někdy až dětsky podávaný, ale musím říct, že mě se hluboce dotýkal. Možná ti, kdo si prošli coming outem bez komplikací to tak neberou, ale já jsem se vrátil o tři roky zpátky a musím říci, že oba hlavní představitelé tuhle situaci pochopili úžasně a zahráli ty pocity úplně věrně. To, jak se člověk snaží najít partnera a nechce mu ublížit, když už ho najde a přitom už tuší, že to prostě nebude fungovat, protože je prostě "jiný". A hlavně to v první chvíli nechce přiznat sobě a pak ten pocit, když to má říct doma a kamarádům. Tam to taky tak růžové s tou podporou nebývá. A happy endy jsou vzácné.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.