Podrobnosti recenze

8.3 9 10
Stay Still
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Srpen 01, 2023 3780
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Je to opravdu jiný seriál, než klasická BL produkce. Už jen ty typy herců byly zajímavé. Zpočátku se přiznám, že mě jakoby trochu casting zklamal, ale pak to bylo zahráno tak dobře, že jsem každému z nich věřil. Do Haydena bych se dokázal zamilovat. A mám rád happy endy. Celkově ale to prostředí ukazovalo reálný život lidí v činžovním domě velkoměsta, kde každý bydlí na svém kousku, zná pár ulic kolem a v podstatě je mu jedno, jestli je kolem dalších x milionů lidí nebo les. Celkově exteriéry točené hlavně večer působily depresivně, což celkem koresponduje s mou náladou a umocněné to bylo krásnou hudbou.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.