Podrobnosti recenze

7.5 25 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Listopad 26, 2017 9332
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Téma coming outu je pro mě dost osobní a citlivé, takže na jednu stranu ano happy end byl moc hezký a dva fakt pohlední kluci si dali pusu, ale jinak jsem tomu nějak nemohl uvěřit. Že se na celé škole najdou jen jednotlivci, kteří jsou homofobní, že rodiny jásají, že mají syna gaye. Pak jsem se rozhodl dát příběhu ještě jednu šanci a přečetl jsem si knížku. Sice je taky poměrně zidealizovaná, ale daleko víc se věnuje pocitům a prožívání jak Simona, tak jeho blízkých. Asi je fakt, že je těžké do filmu dát všechno to, co se dá popsat v knížce, ale někteří tvůrci to dokážou i v kraťasu, který má 10 minut.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.