Podrobnosti recenze

8.8 5 10
Be Mine SuperStar
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Červenec 06, 2023 5095
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Tady určitě nebudu nestranný. Seriál byla taková klasika celkem předvídatelná, ale Ja je prostě můj zamilovaný herec a tady se mi strašně líbil v roli nesmělého nemehla. Komické to bylo tím víc, že se svou výškou se snažil vyjadřovat svou podřízenost prckovi Firstovi. Jinak samozřejmě moc super byla vedlejší dvojice a výborná postavička byla manažerka Praew se svými účesy a kabelkami. :-) No a samozřejmě jsem si užil spoustu lechtivých scén obou dvojic. Fajn oddechovka s dvojitým happy endem.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.