Podrobnosti recenze

7.9 5 10
Twins
Filmobanka
Nioba
Nioba
Listopad 04, 2023 6159
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Začátek seriálu vypadal skvěle, ale postupně to bylo nahoru dolu jak píše ve své recenzi Jirka. I tak mne to nutilo koukat na další a další díly, velká škoda že nebyly více rozvedeny příběhy ostatních přátel, nakousnutím to ve vás vyvolává zvědavost co se děje dál. Příběh Tona,Jacka, Ko,Mikeho i záporáka Tonga který je opravdu sportovec a člen thajského národního týmu ju-jitsu. Hodně se mi líbila dvojice Sam a Thun. Více mi sedla i dvojice Sprita a Firsta.Nějak jsem nepochopila proč se Zoo choval jak se choval, možná kvůli divné matce, nikde žádné vysvětlení možná to mělo být na konci seriálu když dvojčata sestavují puzzle, kdo ví. Určitě Twins nepatří mezi nejhorší seriály a stojí za to se na něj podívat.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.