Podrobnosti recenze

9.0 12 10
Pit Babe
Filmobanka
Nioba
Nioba
Listopad 18, 2023 13293
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Jo, tohle ve mně zanechalo dojem. Téma omegaverse je mi vzdálené, ale asi by mi nevadilo, kdyby se to tu víc rozvinulo.
Nápad mi nepřišel vůbec špatný, s něčím takovým jsem se v BL ještě nesetkala a opět dávám velké plus seriálu, že se neodehrává ve škole. Prostředí bylo atraktivní a skvělé je dle mého i obsazení, i když na Babea jsem si trochu zvykala. Charlie mě fascinoval. Když si sundal brýle, zvýšilo mi to tepovou frekvenci :D Úžasný byl i druhý pár, jen co se setkali, netrpělivě jsem očekávala každý vývoj jejich příběhu. A superlativa zakončím výběhem hudby, ten byl taky parádní.
Co mi trochu vadilo, bylo to časté brečení ke konci, ale určitě se to dá přežít.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.