Podrobnosti recenze

8.8 7 10
Filmobanka
jiri.twist
jiri.twist
Březen 06, 2022 1997
(Upraven: Květen 27, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Krásný seriál, velmi zajímavé téma. Pro mě měl i trochu nostalgickou náladu kvůli hlavní dvojici, protože právě díky Nutovi a Karnovi a jejich Grey Rainbow jsem kdysi objevila kouzlo asijských seriálů a přiměli mě chtít vidět víc, mají u mě svoje speciální místo, který nikdo nenahradí. Tento příběh je velmi citlivě a hezky zpracovaný, vše je srozumitelné a herci jsou moc dobří, samozřejmě hlavní hrdinové a obzvlášť se mi tu líbil Yacht nebo mě spíš překvapil. Konec musí chytnout za srdce snad každého. Nebudu tvrdit, že je to dokonalý seriál bez chybiček, ale určitě stojí za shlédnutí minimálně jednou. Pěvecky nás tu provázel opět nezaměnitelný hlas Boye Sompoba, což sem tak krásné sedlo a umocňovala děj. Ještě nevím, jestli někdy budu mít potřebu na to koukat znovu, ale jsem moc ráda, že jsem měla možnost tento seriál shlédnout.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.