Podrobnosti recenze

9.5 10 10
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tento seriál je naprosto skvělý zpracováním, hereckými výkony i příběhem. Moc se mi líbilo, jak tady probíhal vztah mezi hlavními hrdiny, celkově hodně uvěřitelné, hodně jsem si taky oblíbila Sun Bo Xianga, to byla super postava, ale úplně nejvíc Xiang Hao Tinga a to nejspíš hlavně díky skvělému ztvárnění Waynem Songem, on je opravdu skvělý herec a patří rozhodně mezi mé oblíbence a věřím mu absolutně každou emoci, pohyb, výraz. Je škoda, že tento příběh skončil tak jak skončil, upřímně jsem se kvůli tomu už nechtěla znovu na tento seriál dívat, ale to by byla škoda. Celkově mám moc ráda HIStory a tahle část je jedna z nejlepších.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.