Podrobnosti recenze

7.8 4 10
Why R U? Korean remake
Filmobanka
deSoto1
deSoto1
Září 05, 2023 3020
(Upraven: Červen 24, 2024)
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Oba páry hrály tzv. hlavní housle a nepřišlo mi, že by jednomu byl dávan prostor, na úkor druhého. Díky diametricky rozdílnému pojetí budování vztahů, mohli klidně tvůrci oslovit širší publikum. Pár, který posouval vztah především během školních hereckých etud, působil živelně. Obě postavy byly dle mého ale špatně napsané, tomu odpovídalo i herecké pojetí.
Jung Lee Won většinu doby vyloženě hysterčil.
Kim Ji Oh si ho s gustem vychutnával. Vzájemné počáteční nevraživosti jsem nevěřil. Jednalo se spíše od samého počátku o neohrabané námluvy dvou kohoutů. Odklad brýlí signalizující tání ledů, mi přišel úsměvný. Daleko více se mi líbil pár Woo Sun Woo a Ko Yoo Kyeom. Možná i díky klasičtějšímu a používanějšímu, způsobu seznamování se. V rámci svých rolí všichni vlastně obstáli.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.