Podrobnosti recenze

7.0 1 10
1000 Years Old
Filmobanka
ivanapokorna
ivanapokorna
Únor 29, 2024 1963
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
Když jsem se začala dívat, tak jsem si říkala, že nevím, jestli je to úplně pro mě, ale zalíbilo se mi to. Hlavně proto, že to byla dobrá komedie, opravdu jsem se tu nasmála, herci byli příjemní a byla to taková jednoduchá pěkná oddechovka. Ke konci už té komedie trochu ubývalo a na konci jsem dokonce měla i slzy v očích, i když jsem si myslela, že tady odolám. Ale prostě tohle jejich vnímání světa s návratem duší miluju a vždycky mě dojme. Zpracování mi přišlo občas trochu nešťastné, tak nevím, jestli je to seriál pro každého, ale spíš bych to doporučovala, je to lehké, příjemné a zábavné pokoukání.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.