Podrobnosti recenze

6.6 4 10
Venus in the Sky
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Září 07, 2023 3400
(Upraven: Červenec 21, 2024)
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
1.0
Kdyby to tvůrci sestříhali na polovinu, byl by to celkem fajn seriál. Do páté epizody se totiž vůbec nic nedělo, a celé mě to přišlo jen jako reklama na 7-Eleven. Od šesté epizody se to začalo zlepšovat, a dokoukal jsem to jen díky úžasnému vedlejšímu páru. Zde se dočkáme i několika pikantních scén, které ale působí poněkud úsměvně, například když kluci během soulože mají na sobě trenýrky. Samotný námět byl asi napsaný dobře, ale scénář mě přišel hodně nesourodý, jako kdyby každou polovinu seriálu psal někdo jiný. Proti výběru herců nic nenamítám. Ve vypjatých scénách kluci ukázali své skvělé herectví. V ostatních scénách ale bilo do očí naprosto tragické režijní vedení herců, a celková nezkušenost režisérky s takovým projektem. Škoda, potenciál to mělo.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.