Podrobnosti recenze

8.6 9 10
Filmobanka
Naomi159
Naomi159
Říjen 03, 2022 4456
(Upraven: Srpen 02, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Jsem ráda, že mi byl tento seriál doporučen, protože sice nepatří mezi špičky, ale opravdu mě bavil. V příběhu mi chování hlavních hrdinů přišlo občas až dětinské, jak si zbytečně vyvolávali a přeháněli problémy, které by nemusely být, ale hráli pěkně, hlavně James ve své dvojroli byl okouzlující a Tonkhao mě dostal, je to krásnej chlap. Taky se mi líbil Kao, který hrál Tapa a postavy Prince s Gearem byli hrozně roztomilí. Nevím, jestli bych se znovu podívala na celý seriál, asi hlavně kvůli těm hádkám, ale některé scény by určitě bylo fajn vidět znovu, líbila se mi i píseň k seriálu a rozhodně stojí za podívání.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.