Podrobnosti recenze

9.6 5 10
La Pluie / That Time it Rained
Filmobanka
jiri.twist
jiri.twist
Květen 07, 2023 3063
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Krásný seriál. Na začátku jsem si říkala, že tento nápad je opravdu hodně zvláštní, ale zase proč ne, fantazii se meze nekladou. Nakonec mi tam vůbec nezavazel a byla to moc fajn podívaná. Ačkoli je zápletka nereálná, tak naopak vztahy mi tu přijdou velmi reálné. Ať už sourozenecký, rodičovský nebo ty romantické. Jsou skvěle napsány i odehrány. Moc se mi líbily herecké výkony všech, obzvláště pak těch dvou ústředních bratrů. A velmi oceňuju zpracování, protože se podle mě některé scény až výjimečně povedly. (Např.: po rozmluvě s rodiči na svatbě...) Docela mě překvapilo, že i intimní scény jsou velmi povedené. Píseň You Are My Destiny vypovídá všechno a do příběhu krásně zapadá. Určitě bych seriál doporučila a sama se na něj někdy znovu určitě podívám.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.