Podrobnosti recenze

8.0 6 10
Love Sea III
Filmobanka
LeninkaK
LeninkaK
Červen 10, 2024 4615
(Upraven: Srpen 25, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Pozor. Trochu spoileru. Bohužel se musím přidat k méně spokojeným divákům. Též jsem se na seriál těšila, kvůli těm dvěma, ale od nějakého čtvrtého dílu to začala být nuda. Ani ta zápletka s manipulativním otcem mě nijak nepřesvědčila. Určitě mi nevadí, že se v seriálu objevila i lesbická linka, ale to by ty postavy musely být alespoň trochu snesitelné. Sekretářka mě vytáčela. A přitom ve Wedding Plan byla úžasná, tam se mi moc líbila.
Taky mám pocit, že s přibývajícími díly se nějak zpřísnila cenzura choulostivých scén. Zatímco na ostrově tomu dali tvůrci volný průchod, v Bangkoku už se drželi dost zkrátka. Ti dva mají úžasnou chemii a líbí se mi spolu i díky tomu, že tyhle scény působí věrohodně. Chápu, že se nic nemá přehánět, ale ty nedotažené náznaky od čtvrtého dílu dál na mě působí, jako kdyby to měli zakázané vysílat, nebo to byl zoufalý plán, jak si udržet diváky, když děj jako takový za moc nestál.
Hlavní pár mám ráda, ale spíš sáhnu znovu po Love in the Air, než po tomhle.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.