Podrobnosti recenze

9.2 4 10
Takara no Vidro / Takara's Treasure
Filmobanka
LeninkaK
LeninkaK
Červenec 04, 2024 2488
(Upraven: Září 26, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Hodně okouzlující, hodně komorní. Nejvíc mě zaujala postava Taishina. Ten kluk je sice plachý, ale upřímný, otevřený, a vytrvalý. Eito Konishi dal své postavě Taishina tolik vrstev a emocí, a jsem rád, že nikdy to Taishin s Takarem nevzdal. Příběh dává smysl a všechno do sebe hezky zapadá. Hodně mě zaujalo vizuální pojetí seriálu. Skvělá práce s kamerou, skvělé barevné kompozice záběrů a výběr lokací. Jedinou výtku mám k přílišné rozvláčnosti středních epizod, což je ale typické pro Japonsko. Seriál ale velmi doporučuji.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.