Podrobnosti recenze

8.1 2 10
Filmobanka
petr12
petr12
Červenec 31, 2011 1640
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Nádherný film ve vší surovosti. Nelíbám není úplně příjemná záležitost, nicméně je to žijící právě režisérská legenda André Téchiné (a samozřejmě Manuel Blanc v hlavní roli), kdo mě ke svému slavnému snímku doslova připoutal. Kluk z venkova se vydá na zkušenou do Paříže, jenže místo vysněného štěstí štěstí nachází hodně ošklivé věci. Nelíbám upoutá velmi výrazným střihem, strhujícími scénami, které jsou na první pohled obyčejné, hodně rychlým tempem, takže ani nevnímáte ubíhající čas, a hlavně fantastickými výkony. Zmíněný Manuel Blanc mě okamžitě upoutal krásou a absolutně přesvědčivým výkonem, který mu uvěříte natolik, až si o něm pomyslíte, že by takový mohl být i ve skutečnosti. Emmanuel Béart je taktéž výborná, ale úplně mě překvapil veterán Phillippe Noiret, který je zde velmi minimalistický a v jeho případě to bohatě stačí. Nelíbám je zcela právem klasika auteurské kinematografie, která strhne i dnešního diváka.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.