Podrobnosti recenze

6.1 7 10
Filmobanka
tomas106
tomas106
Únor 21, 2009 5229
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
6.0
Příběh. Již při prvních minutách se mi vybavil jiný film – Surfaři. Ironií však je, že tento kousek není jakési jeho obšlehnutí, ale je o rok mladší, tudíž vše je obráceně ;-). Ale to jen taková poznámka pod čarou.
Děj se pomalu odvíjí, ale vlastně v žádné fázi příběhu nejde do hloubky. Je to škoda, protože tímto si, a myslím si i zaslouženě, docela výrazné říká o hodnocení typu „slunce, voda a sex“.

Herecké výkony/postavy. A tady je další kámen úrazu, tedy alespoň pro mě.
Midget – jak charakterově, tak ani s jeho hereckým ztvárněním nemám sebemenší problém. Tady jsem byl opravdu spokojený.
Cass – a tady už má spokojenost klesá k bodu mrazu. Hloubka jeho charakteru mohla být hlubší, rozhodně by se nic nestalo, na druhou stranu buďme rádi, že to dopadlo i tak. Co se týče ale jeho hereckého ztvárnění, herec mi prostě nesedl. Ať už vzhledově, tak i jeho hraním. Škoda.

Zvuk. Nic oslnivého, nic rušivého.

Zpracování. Lepší střed – příroda.

Suma sumárum, mohlo to dopadnout hůř, potenciál je však nevyužit.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.