Podrobnosti recenze

8.4 9 10
Filmobanka
tomas106
tomas106
Leden 09, 2010 4688
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
8.0
Příběh. Děj je malinko rozvláčný a místy jsem měl chuť ho trochu popohnat. Toť ale asi tak vše k jeho výtkám. Trochu drsnější uvědomění si své orientace, přesto (nebo možná právě proto) mi to připadá věrohodné a uvěřitelné.

Herecké výkony/postavy. Jak charaktery, tak i jejich herecké ztvárnění se mi líbilo. Tady nevidím problém, tedy až na jeden malý kaz – rozbrečení hlavní postavy (26:09) mi přišlo hodně blbě zahrané.

Zvuk. Nic rušivého, nic oslnivého.

Zpracování. Na krátkometrážní film mi to přijde hodně solidní, včetně pestrého prostředí.

Suma sumárum. Po shlédnutí možná budete mít zvláštní pocit, ale těch necelých čtyřicet minut litovat nebudete.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.