Podrobnosti recenze

4.9 4 10
Filmobanka
erthos
erthos
Listopad 16, 2009 1642
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Když zavřu obě oči, mohu směle říci, že anglicky „žbleptám" (a to si hodně věřím), přesto tento filmeček lze pochopit, i když jazyk neovládáte vůbec. Všem to určitě docvakne ;-)
Co napsat? Já podobné „hokusy pokusy“ mám docela rád a i tady tento kousek mě zaujal. A ač to možná ani nechceme vědět, v mnohých očích můžeme být takto vnímáni. Co s tím? No, asi je co nejrychleji infikovat… :-DD
Je to svižné, má to (nahořklý) vtip, konec mě vcelku pobavil. Herecký výkon mohl být krapánek lepší, ale mohlo to dopadnout i hůř.

Pamatujte:

!!!The gay is everywhere!!!

:-D

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.