Podrobnosti recenze

8.9 14 10
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Nádhera...
Realitu nebo sen? Já radši sen...Tak to je ostuda, jako milovník queer snímků, jsem o tomhle výborném seriálu neměl tucha.
Jsem unešený jak příběhy, tak hereckými výkony hollywoodských es, skvělá Meryl Streep, famózní Al Pacino, dokonalá Emma Thompson, její anděl byl dokonalý, ale i ostatní herci byli výborní. Dovoluji si napsat, že je to seriálový klenot. Nedivím se, že jeho divadelní předloha vzbudila ve světě takový ohlas, a že seriál vyhrál tolik trofejí.
Vše je natočené s takovou dokonalou noblesou, odlehčené možná až černým humorem, a to snímek řeší především tragické osudy postižené nemocí AIDS. Klobouk dolů před všemi tvůrci. Za mě jasných 90%:-)
P.S. Není to pro každého.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.