Podrobnosti recenze

6.1 13 10
Filmobanka
petr12
petr12
Říjen 02, 2010 8483
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
5.0
Asijská romance
Asijský queer snímek jsem ještě neviděl. Tak jsem se do jednoho pustil, a celkem to ušlo. Ti Asijati jsou fakt ve všem jiní než ostatní země. Jinakost je cítit i z téhle romance dvou chlapů z cela odlišných světů.
Pobavilo mě jméno jednoho z hrdinů "Kafka" podle hlavního hrdiny z knihy Haruki Murakami...
Taky mě baví jak se vždycky řeší to, jestli je někdo gay nebo není. Tady jeden z chlapců nemá jasno ve své orientaci, navíc má problém s drogami, ale jak to tak bývá na konec zjistí kam patří a je z toho láska jako trám. Ten konec je divnej jako celá asijská společnost.
Opět budu vychvalovat prostředí kde se film odehrává, nádherné záběry moderního Hongongu a na druhou stranu krása divoké krajiny. Dávám 70%

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.