Podrobnosti recenze

8.4 5 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Červen 23, 2013 1778
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Osudu neutečeš....
Náhody neexistují, vše se odehrává tak, jak má být, vše je propojeno, vše souvisí se vším....
Musím přiznat, že knihu jsem nečetl, ani se k tomu nechystám. Film mě potěšil, ale nepřekvapil, dostal jsem to, co jsem od toho čekal. Ale možná jsem čekal i víc? Ona stačí už zvučná jména režisérů, Wachowští a Tom Tykwer, to jest kvalita zaručena.
Další je skvělý výběr herců, musím uznat, že mi vždy chvilku trvalo je rozeznat, jak byli skvěle nalíčení do jednotlivých etap příběhu.
Ač se mi film líbil, nemám potřebu ho vidět znova, jak po třech hodinách složíme celkovou mozaiku a odhalíme pravdu osudu, příběh ztrácí na atraktivitě. Čekal jsem, že budu závěrem víc ohromen. Já ho řadím do škatulky na jedno použití.
Na jedno mrknutí je 80% až dost.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.