Podrobnosti recenze

9.3 7 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Červen 06, 2015 6422
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Přední poskytovatel streamovaných médií Netflix ukázal, že lze poskytovat a natáčet i vlastní originální produkci se silným kapitálem v zádech. "Zlatou kreditku" svěřil do rukou dvojice "The Wachowskis", kteří odvedli hlavní scénáristickou a režijní práci na sérii. Obsadili Daryl Hannah, která ovšem více figurovala na propagačních materiálech než v seriálu samotném. Jen trochu více prostoru dostal Naveen "Lost" Andrews. Celý seriál tak vlastně táhli celkem neznámí herci, kterým musím složit poklonu. Stejně tak i mistrovským střihačským nůžkám. I když mi zpracování připomínalo spíše videoklip a někdy docela rušilo. Také mám výhradu k prolínání se jednotlivých postav a jejich příběhů, které se postupně začaly proplétat. Hlubokou myšlenku vystřídala klidně v zápětí strašná blbost. Někdy jsem měl pocit, zda nedošlo k dodatečné úpravě scénáře "cizím elementem", protože chyběla i nějaká logická návaznost a některé scény působily hodně "vatovitě". Ale i tak se jedná o povedenou pastvu pro oči, která si ovšem vyžaduje divákovu pozornost.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.