Podrobnosti recenze

8.7 9 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Září 25, 2016 7413
(Upraven: Říjen 03, 2020)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Sice napatřím do typické cílové skupiny, pro kterou se podobné seriály natáčí, přesto mě Sotus oslovil a vlastně i docela pohltil. Nejen atmosférou, výběrem hereckých představitelů a chytlavým hudebním doprovodem.

2. série:
Propracovanější děj (vzhledem k dané kategorii a regionu) mě nejen opětovně okamžitě vtáhnul, ale udržel ve mně napětí během sledování všech částí 2. série, ve které kromě ústřední dvojice ustupují ostatní postavy do pozadí a nové se derou do popředí. Série působí dospěleji, byť z pohledu Evropana hodně naivně a místy teatrálně.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.