Podrobnosti recenze

7.1 11 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Prosinec 30, 2013 5133
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Pomalý, křehký, melancholický příběh. Chvílemi trochu moc sladkobolný, ale rád jsem to autorům odpustil. Překážela mi tam ta nemocniční linie - přišlo mi, že tam je uměle naroubovaná.
Ale líbili se mi herci - nebyla to přehlídka hezounků ani karikatur. Z mého pohledu to pravdivé na tomhle filmu je, že se všichni chovají docela umírněně (a když už ukápne slza, je to na místě, kde je uvěřitelná).

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.