Podrobnosti recenze

8.3 7 10
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Film mě nakonec příjemně překvapil, poněvadž jsem od něj očekával velmi málo.
Jak už zmínili jiní, nemá žádný hluboký filozofický podtext, ale jako skvělá komedie pro dlouhé večery je výborná.
Je sice pravda, že z hlavního motivu (zázračné rostliny vyrábějící substanci, po které se z vás stane "sex machine") vytěžili tvůrci maximum, což mě v polovině filmu už začalo trošku nudit, ale spravilo to akčnější zpracování právě v této druhé polovině.

Také oceňuji, že gayové zde nejsou vylíčeni jako podivíni. Humor je místy skutečně dobrý, takže moje hodnocení je veskrze pozitivní.

Titulky taktéž hodnotím na maximum, jsou skvěle zpracované.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.