Podrobnosti recenze

8.4 5 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Leden 24, 2018 2094
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Agnieszka Holland je pro své příznivce určitě sázkou na jistotu. Dokáže z látky vytěžit maximum a ještě zabalit do vizuálně zajímavého hávu. Své herce dokáže pevně vést. I zde si vybrala pozoruhodné a přitom neotřepané téma léčitele - šarlatána. Nechyběla odpovídající atmosféra několika období, ve kterých se příběh odehrává. Tíživosti přidala i vhodně zvolená hudba. K výkonům obou pánů nemám co dodat. Josef se však bohužel jen párkrát mihl. Měl jsem ale pocit, že sleduji rozměrově ořezanou kopii. Chyběly mi širší záběry a mnohé detaily působily spíše jen na vyplnění dlouhé stopáže, která je ale zřejmě nutná pro zařazení do kategorie celovečerních festivalových snímků. Já bych rozhodně více popustil uzdu střihači.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.