Podrobnosti recenze

6.1 7 10
Filmobanka
tomas106
tomas106
Únor 21, 2009 5225
Celkové hodnocení
 
1.0
Příběh
 
1.0
Herecké výkony
 
1.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
1.0
Tenhle australský film z roku 2007 mi přišel úplně mimo.
Scénář asi napsal žák sedmé třídy jako slohovou práci do školy, jinak si neumím vysvětlit naprosto za uši tahající „Hi, Midget“ – „Hi, Cass“, které si vyměnili při každém jednom setkání a dohadování "Ano" - "Ne", které se sice ve skutečnosti běžně děje, ale ve filmech ani v knihách prostě nefunguje?
Nějak jsem nepochytila, co je s Midgetovou matkou, ze které jsme viděli jen různé části těla vykukující zpod deky a NAPROSTO jsem nepochopila jeho zaměstnání jako „zahradníka“. Proč to tam vůbec bylo??! Jestli to mělo mít nějaký skrytý symbolický význam... tak mě naprosto minul?
Navíc mezi herci nebyla žádná chemie, za kterou bych byla ochotná dát alespoň

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.