Podrobnosti recenze

9.4 8 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Prosinec 25, 2017 2101
(Upraven: Únor 16, 2022)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Film začínal docela předvídatelně, a tak jsem si myslela, že mě ničím moc nepřekvapí, ale postupně jsem byla čím dál víc zaujatá. Konečná scéna, kdy sledujeme představení „V poutech“ byla mistrná psychologická hra. Když už jsem si myslela, že je mi vše jasné a vím, jak to dopadne, bylo to úplně jinak.
Jakmile film skončil, v úžasu jsem zírala na monitor a ptala se sama sebe, co byla role a co osobnost herců...
Je známkou dobrého herectví, když se sžijeme se svou postavou nebo dobrý herec vystoupí z role, jakmile spadne opona?
A může takovéto pohlcení rolí vést ke ztrátě sama sebe?

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.