Podrobnosti recenze

8.2 12 10
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
7.0
Polyamorie...
Životní styl, o kterém se v posledních letech více mluví, a pokud dojde k filmovému zpracování, nejběžnější ukazovaná forma je ménage à trois nebo-li triáda.
A já si samozřejmě pokládám otázku, jestli takový vztah může dlouhodobě fungovat. Kulturní norma nám podsouvá myšlenku, kterou máme hluboce zakořeněnou v podvědomí, že takové vztahy jsou neudržitelné, toxické, popř. končí přímo tragicky.
Ale nedávno jsem si uvědomila, že mám v okolí příklad ménage à trois. Seznámila jsem se s homosexuálním párem (moji betačtenáři), který je spolu už 15 let a „pořídili“ si zajíčka; letos ukončil vysokou školu a přistěhoval se k nim. Tedy už nějakou dobu to klape k všestranné spokojenosti, a přesto si pokaždé, když se s nimi setkám, musím připomínat, abych měla otevřenou mysl. Nejsem žádná moralistka, a pokud to vyhovuje všem, je to jen jejich věc. Spíš je to tím, že se mi pořád vtírá myšlenka „Jak dlouho to může vydržet?“
No, jim to funguje už tři roky a se skepsí, které se prostě nedokážu zbavit, je považuji za výjimku z pravidla... stejně jako tenhle film.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.