Podrobnosti recenze

8.6 12 10
Young Royals / Mladá modrá krev
Filmobanka
marow
marow
Červen 10, 2021 3199
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Na skandinávské produkci se mi líbí její skutečnost. Herci nejsou vyumělkovaní krasavci z plakátů, ale „normální“ lidi, kteří mají pár pupínků nebo kil navíc, ale o to je to realističtější... a já to miluju???
Celý příběh má nádherný švédský rukopis... Minimalistický, realistický a „chladný“... mnohdy jsem měla chuť křičet a hádat se za hlavní hrdiny (nebo s nima), když oni reagovali navenek tak klidně. Ale i přes tenhle zdánlivý klid a uhlazenost to bylo nabité emocemi až k prasknutí... a až do konce... do konce, který byl... byl... ... takový, jaký byl...
Těším se na druhou sérii, protože prostě musím vědět, co bude dál... Ne... potřebuju vědět, co bude dál...
Za mě ??

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.