Podrobnosti recenze

7.0 13 10
Filmobanka
tomas106
tomas106
Březen 13, 2009 3667
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Hned na začátek přiznávám, že na Dotyk růžové se dívám růžovými brýlemi.
Byl to jeden z prvních ? filmů, které jsem viděla, a protože ho před asi 15 lety dávali na HBO, viděla jsem ho nesčetněkrát... dokonce jsem ho měla nahraný na videokazetě? Na csfd.cz se v těch několika málo komentářích dočtete, že scénář pokulhává, není to vtipné, herci v hlavních rolích jsou křečovití, že je jim vzájemný tělesný kontakt nepříjemný, nebo že Cary Grant prostě nefunguje.
Po několika letech jsem si film pustila znovu a snažila se na něj podívat nezaujatým pohledem...
A výsledek?
Já nevím ?
Pořád pro mě má svoje kouzlo a žádný z nedostatků prostě nevnímám. Uznávám, že to není žádné veledílo, ale rozhodně to není ani odpad...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.