Podrobnosti recenze

4.0 8 10
Filmobanka
tomas106
tomas106
Březen 12, 2009 2865
Celkové hodnocení
 
2.0
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
2.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
2.0
Rádoby romantickou rádoby komedii režíroval v roce 2005 Craig Chester, který si zahrál i jednu z hlavních rolí, a to Steva. Na začátku nám naservíroval trochu fekálního humoru, a pak mi celá atmosféra připomíná filmy Adama Sandlera a já nejsem zrovna příznivkyní jeho druhu humoru?
Největším kladem pro mě nebyla ústřední dvojice, ale Parker Posey jako Adamova kamarádka Rhonda... na začátku tlustá, dnes štíhlá ženská, která se snaží prorazit jako stand-up komička s vtipy o tlusťoších... a Chris Kattan jako Stevův kamarád Michael.
Spojení Adam and Steve, používají v Americe na transparentech náboženští fanatici, když protestují proti gay svatbám, osvojování dětí nebo homosexualitě všeobecně. Mívají na cedulích nápis "It´s Adam and Eve not Adam and Steve". Česky by se dalo říct "Je to Adam a Eva ne Adam a Eda". Oceňuju tuhle narážku, ale bohužel je to jedna z nejvtipnějších věcí na filmu ?
Vzhledem k tomu, že je to komedie, se Adam a Steve nakonec samozřejmě doberou ke šťastnému konci, ale ta cesta mě nijak zvlášť nebavila ?

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.