Podrobnosti recenze

7.1 11 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Prosinec 30, 2013 5113
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Snímek paralelně ukazuje životy dvou mužů v malém městečku v Texasu, kteří se míjí, aniž by se setkali. Každý se potýká se svými problémy a vyrovnává se s bolestí... a jednotlivé detaily jsou nám odhalovány postupně v průběhu děje.
Celý film prostupovala atmosféra... smutku? zoufalství? lítosti?
Vlastně všeho toho dohromady, ale přesto jsem pořád doufala, že se to obrátí...
Film má 80 minut a přiznávám, že po nějaké době jsem se každých pár minut dívala, kolik času zbývá do konce. Ale nebylo to tím, že bych se nudila. Jen jsem byla nedočkavá, kdy se ti dva konečně potkají a vlijí si do žil trochu naděje, protože jsem jim to moc přála... a považovala to za logické vyústění příběhu ?
Jestli se tak stalo nebo ne, to budete muset zjistit sami a na film se podívat?

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.