Podrobnosti recenze

5.9 6 10
Filmobanka
tomas106
tomas106
Únor 27, 2009 7388
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
Film odehrávající se ve třech dnech, kdy se čtyři přátelé sejdou na chatě. Dělají to už léta, ale tentokrát se rozhodnou, že každý pozve ještě jednoho člověka... a to způsobí několik událostí, které nikdo nečekal...?
Setkáme se s příjemnou mozaikou různých osobností, které se sešli pod jednou střechou…
Pro mě jedna z nejlepších scén je vtip s MacGyverem, protože patřím mezi pamětníky legendárního všeuměla a připomnělo mi to, jak jsem se jednou v práci smála, když v rádiu hráli Průša je úchyl a říkala jsem kolegům, že si na to přeci musejí pamatovat z Esa. A oni na mě koukali, jako na blázna, než mi došlo, že jsou o víc jak deset let mladší, takže Fanánka ani Terezu Pergnerovou nezažili. Prostě nijak nevnímám, že stárnu a takovéhle situace mi to vždycky připomenou ???

A příjemné zpestření je charismatický Derek Long a jeho úžasně nádherný hluboký hlas ?

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.