Podrobnosti recenze

9.0 27 10
Filmobanka
petr12
petr12
Únor 22, 2009 5428
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Pokud čekáte komedii plnou hlášek a vtipných situací založených hlavně na rozdílech hlavních hrdinů... budete zklamaní?... nebo naštvaní?. U tohohle filmu jsem se ani jednou nezasmála, ale nevadilo mi to.
Je to velmi reálný pohled na život dvou mužů, který ani ve velmi liberální Skandinávii není jednoduchý. Vždycky se najde někdo, kdo nevidí rozdíl mezi homosexuálem a pedofilem a i na idylickém předměstí mají sousedi svá temná tajemství. Film se vážně zabývá vážnými tématy jako adopce, partnerství, alkohol, nevěra nebo představy o životě a výchově.
Líbily se mi reakce Gorana na všechny urážky nebo předsudky, se kterými se setkal?... totiž vůbec žádné.
Člověku s předsudky stejně nikdy nic nevysvětlíte...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.