Podrobnosti recenze

4.1 12 10
Filmobanka
marow
marow
Listopad 16, 2020 3025
Celkové hodnocení
 
2.8
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
2.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
3.0
Film je skoro stejný jako CHRISTMAS SETUP, takže cokoli napíšu, platí pro oba snímky.
Nemám nic proti tomuhle žánru, ale když už někdo točí sladkou vánoční romantiku ve stylu Harlequin, byla bych raději, kdyby se inspiroval edicí Desire než Romance. Neříkám, že na to mají oba hned po seznámení skočit, ale aspoň jedna trochu?scéna by mi nevadila (když už tomu chci dát šanci do budoucnosti, nebudu kupovat zajíce v pytli, ne??)
Ale dobře... když tohle pominu, jde hlavně o lásku. V tom případě mi tam chyběl alespoň polibek... myslím pořádný polibek a ne to "babičkovské" ďobnutí, které si dvakrát vyměnili?
A k prvnímu polibku mělo dojít už tak o tři scény dřív... málem jsem lezla po zdi z toho, jak to uměle prodlužovali...
Pokud jde o matku hlavního hrdiny, Andie McDowell mi přišla nemastná neslaná, na rozdíl od Fran Drescher z Christmas setup, kterou jsem konečně, po letech sledování Chůvy v akci, slyšela mluvit jejím originálním hlasem?
Shrnula bych to asi tak... Neurazí, nenadchne?

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.