Podrobnosti recenze

8.8 7 10
Filmobanka
jiri.twist
jiri.twist
Březen 06, 2022 2016
(Upraven: Červen 11, 2022)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
Za mě docela povedený projekt s originálním námětem.
Seriál nám ukazuje, že pokud máme souzeno se s někým setkat, stane se to bez ohledu na všechno, že do lásky je třeba jít naplno, i když to může znamenat v budoucnu nějakou tu bolest, a že smrt je součástí života, ať se nám to líbí nebo ne. Se všemi třemi body 100% souhlasím, takže nejspíš proto se mi série tolik líbila ?
Ústřední dvojice byla sympatická ? ale vedlejší páry podle mě ničím zvláštním nevyčnívaly ?
Vytknout by se dalo několik nelogičností, třeba...
Jak to, že po transplantaci srdce není na hrudníku jizva?
Smrtka má nižší teplotu těla, jak to, že se o tom nikdo nezmiňuje při, hmm... intimním sblížení?
Ale hlavně... proč všichni doktoři chodí skoro pořád v nemocničních mundůrech, i když už mají volno a jdou někam na jídlo nebo grilují na zahradě maso ??
A opravdu perfektní je ústřední píseň od Boy Sompob, odkaz jsem dala do podrobností...
A přiznávám, že konec mě moc dojal ?

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.