Podrobnosti recenze

9.5 8 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Červen 09, 2022 3213
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Dlouho jsem přemýšlela, jestli seriál překládat, nechtělo se mi do těch lékařských termínů, ale nakonec jsem do toho šla... a vůbec nelituju. Možná se někteří zdravotníci chytají za hlavu, ale to už se nedá nic dělat.
Samotný děj byl natolik zajímavý, že by obstál i kdyby to nebylo BL, a to se dá říct jen o málo příbězích z asijské BL produkce.
Děj je propracovaný a všechno, co se může zdát trochu zvláštní, se později vysvětlí. A konec je v některých aspektech velmi thajský... holt nejsme v Americe, aby osamělý hrdina zvítězil na plné čáře, ale vůbec mi to nevadí.
Tae i Tee ukázali, co v nich je, když dokázali ztvárnit různé povahy svých postav v některých smyčkách a navíc spolu byli k nakousnutí.
Krásný byl duet, který seriál doprovázel, a i když mi na první poslech přišel trochu rozvláčný, na druhý jsem si ho zamilovala.
Určitě doporučuju.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.