Podrobnosti recenze

9.4 20 10
Filmobanka
Ien25
Ien25
Říjen 09, 2019 7521
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tenhle seriál mám prostě ráda. Za prvé obsazení Mew+Gulf je naprosto dokonalé a věřím jim naprosto všechno, co chtějí abych věřila :D Za druhé muzika a soundtrack. Příběh zajímavý, celkem sympatické vedlejší postavy, no nejvíc mě bavil ten vztah mezi nimi. A rozhovory. Baví mě, když se hádají, když se popichují, ale i když se baví vážně. Baví mě ty jejich náladičky a otravný rysy jejich povah a jak se s nimi navzájem vyrovnávají.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.