Podrobnosti recenze

8.4 4 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Leden 11, 2023 4033
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Díky za připomenutí tohoto seriálu recenzentem níže. Taky se mi hodně líbil. Ano, ta podobnost s 1000 stars byla více než zřejmá, ale je pravda, že mě to nerušilo ani jsem neměla pocit, že by nějak opisovali. Spíš jen zasadili příběh do stejného prostředí. Řeší tam né tak dramatické situace, ale není to žádná nuda. Milé poznávání jeden druhého a jak s tím začínajícím vztahem naložit zpět ve svém reálném životě a neopakovat chyby z předchozího vztahu. Líbilo se mi to i trošku víc než Star in My Mind, ale celkově je to podařená dvojice seriálů, na kterou se hezky kouká.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.