Podrobnosti recenze

7.6 5 10
Filmobanka
Naomi159
Naomi159
Srpen 26, 2022 2831
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Nevím jak nejlépe popsat tento seriál, je vidět že se hodně snaží dostat lidem do podvědomí svět LGBTQ komunity s její různorodosti, pomalu začíná být zvykem v hodně Thajských seriálech mluvit o tom že, až to jednou společnost dovolí budou si všichni rovni bez ohledu na pohlaví. Moc bych jim to přála. Seriál byl z mého pohledu docela uspěchaný a nedotažený, rychlá a docela nepravděpodobná změna postoje dědečka, otravný ex který se vnucuje babičce a ta má pro něj samozřejmě slabost, se tak rychlé vzdá snahy o vztah. Některé postavy byly zbytečné a dost mě tam svým vystupováním lezly na nervy ,hlavnímu páru jsem ani ty hot scény moc nevěřila .Gameplay je opravdu vzhledově exotický herec a svým způsobem je i hezký, jeho tvar očí nemá mezi Thajci konkurenci, nelíbila se mi moc hudba, spíše mě rušila.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.